İzmir’de En İyi Estetik Merkezleri ve Doktorları

İzmir ve çevresinde yaşayan vatandaşlarımız başta olmak üzere Türkiye’nin birçok yerinden estetik ameliyatı yaptırmak isteyen insanların yaptığı araştırmalardan biriside İzmir’de en iyi estetik merkezleri ve doktorları yönünde yapılan araştırmalardır. Araştırmanıza cevap bulacağınız yazımızda İzmir’in en iyi estetik merkezlerini ve estetik cerrahlarını sizlere sunacağız.

Estetik cerrahi olarak adlandırılan tıbbın bu alanında insanların doğuştan veya daha sonradan vücutlarının herhangi bir yerinde ortaya çıkan anormal durumların giderilmesine yönelik ameliyat yapılmaktadır. Özellikle burun, göğüs, yüz bölgesinde yapılan bu ameliyatlar son derece dikkatli yapılması gereken ameliyatlardır.

Günümüzde haber programlarında birçok estetik ameliyatı mağdurları ile karşılaşmaktayız. Birçok insan kendini doktor olarak ilan eden sahtekar estetikçilerin kurbanı olmaktadır. Hem parasını gereksiz yere kaptıran vatandaşlarımız bu yetmezmiş gibi bir de sağlıklarından olmaktadırlar.

İzmir ve çevresindeki en iyi estetik merkezlerini ve cerrahlarını size sunuyor ve bu konuda mağduriyet yaşamanızın önüne geçiyoruz.

İzmir’de En İyi Estetik Doktorları

İzmir ve çevresinde yaşayan ve estetik ameliyatı yönünde araştırma yapan insanların karşısına ilk çıkacak isim şüphesiz ki İzmir estetik doktoru Ufuk Bilkay’dır. İzmir’de bulunan en iyi estetik doktorları arasında bulunan Prof. Dr. Ufuk Bilkay, burun estetiği, yüz estetiği, göğüs estetiği, liposakşın ve dolgu botoks işlemlerini yapmaktadır.

Prof. Dr. Ufuk Bilkay Amerika Birleşik Devletleri’nde estetik cerrahi alanında uzmanlaşmak için tahsilini bitirip dünyanın en ünlü estetik cerrahları ile çalışma imkanını bulmuştur. Prof. Dr. Ufuk Bilkay, estetik yüz ve burun cerrahisi derneğinin kurucularından olup Türkiye’de bu işi yapan en bilinen cerrahların başında gelmektedir. Prof. Dr. Ufuk Bilkay estetik cerrahi alanında ülkemizin yetiştirdiği öncü ve ender hekimlerdendir.

Profesörün Uluslararası dergilerde yayınlanan birçok makalesi bulunmaktadır. Bu durum sayesinde sadece ülkemizde değil dünyada da tanınan cerrahlardan biri haline gelmiştir.

İzmir’de En İyi Estetik Merkezleri

İzmir’de yaşayan vatandaşlarımızın da bildiği gibi İzmir’in en iyi estetik merkezleri başında Ataseven klinik estetik merkezi bulunmaktadır. Ataseven estetik kliniğinde birçok estetik işlemini en gelişmiş teknolojik yöntemler aracılığı ile alabilirsiniz.

Ataseven estetik kliniğinde göğüs estetiği, yüz estetiği, vücut estetiği, burun estetiği başta olmak üzere birçok estetik operasyon mevcuttur. İzmir’in ve Türkiye’nin en önde gelen estetik kliniklerinden olan Ataseven klinik ile birçok sorununuzu lazerli tedavi yöntemi ile de çözüme kavuşturabilme imkanınız mevcuttur.

Lazerli tırnak mantarı tedavisi, lazerle leke tedavisi, lazer epilasyon ve lazer lipoliz ile estetik tedaviler Ataseven klinik aracılığı ile sizlerle buluşuyor. Alanında uzman kadrosu ile Türkiye’nin önde gelen kliniklerinden olan Ataseven klinik İzmir Bayraklı’da sizlere hizmet vermektedir.

İzmir Estetik Cerrahları

İzmir’de bulunan estetik cerrahları arasındaki Op. Dr. Tolgahan Alpaydın Alsancak’ta bulunan estetik kliniği ile vatandaşlarımıza hizmet vermektedir. İzmir’in en iyi estetik cerrahları arasında bulunan ve gerek ülkemizde gerekse yurt dışında tanınan Tolgahan Alpaydın ile birçok estetik ameliyatını sorunsuz bir şekilde atlatabilirsiniz.

Göğüs, burun ve yüz estetiklerinin yanı sıra liposakşın operasyonu da yapılan ve Op. Dr. Tolgahan Alpaydın’ın da hizmet verdiği klinik en uygun fiyatlar ile İzmir Alsancak’ta hizmetinizdedir.

İlgili İçerikler

http://www.medyaege.com.tr/izmirde-en-cok-yaptirilan-estetik-ameliyatlari-nelerdir-46665h.htm

This entry was posted in Sağlık and tagged , , , . Bookmark the permalink.