Azar En Çok Kullanılan Uygulamalar Arasında İlk Sıralarda Yer Aldı

100 milyonu aşkın kullanıcı sayısıyla Azar, 130 ülkenin en çok kullanılan uygulamalar sıralamasında ilk sıralarda yer alarak dikkatleri üzerine toplayan bir uygulama oldu. Kurulduğu günden bu yana yeni güncelleştirmeler, yeni eklentiler ve geliştirmelerle beraber 190’dan fazla ülkenin uygulama marketlerinde yer alan Azar her geçen gün büyüyerek gelişimini de sürdürüyor. İlk çıktığı günden günümüze kadar 100 milyonu geçen kullanıcı sayısı bulunan uygulama kişilere görüntülü sohbet imkânı sunduğu gibi mesajlaşarak veya sesli olarak da görüşme imkânı bulmaktadır. Diğer görüntülü konuşma uygulamalarına nazaran daha fazla kitleye ulaşması ve kullanıcı sayısının her geçen gün artması uygulamaya yapılan yatırımlardan da kaynaklanmaktadır. Arkadaş ekleme özelliği de bulunan programda günümüze kadar 44 milyarı geçik kullanıcı eşleşmesi sağlanmış ve kullanıcılar arasında 37’dan fazla arkadaşlık isteği gönderilmiştir. Bu veriler uygulamada kişilerin kaliteli ve eğlenceli zaman geçirdiğini göstermenin yanı sıra kullanıcı kitlesinin uygulamadan memnun kaldığını da göstermektedir.

Azar’ı İndirerek Sizler de Ayrıcalıklarından Yararlanabilirsiniz

Diğer görüntülü konuşma uygulamalarının aksine daha fazla kişi tarafından kullanılan programda hem görüntü kalitesinin yüksek olması hem de internet kullanımının az olması dikkatleri çekmektedir. Azar kullanarak keyifli zaman geçirmek isteyen kişiler uygulama marketlerden hiçbir ücret ödemeden ücretsiz olarak uygulamayı indirmesi mümkündür. Uygulamayı indirmek isteyen kişilerin akıllı telefon veya tablet kullanması gerekmektedir. Kişilerin kullandıkları akıllı telefon veya tabletler Android işletim sistemiyle çalışan cihazlar ise kişiler Azar indirme işlemlerini Google Play Store üzerinden yapabilmektedir. Eğer kişiler İOS işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tablet kullanıyorlarsa indirmelerini APP Store üzerinden yapabilmektedirler.

Unutmayın: Herhangi bir uygulama market Azar indirme işlemleriniz için sizden herhangi bir ücret talep etmeyecektir. Fakat isteyen kişiler kullanıcı profillerini oluşturduktan sonra Azar üzerinden VİP üyelik satın alabilmektedir. İndirmek için detaylı bilgiye http://azarindir.org web sayfasını inceleyebilirsiniz.

Azar VİP Üyelik Alımı

Görüntülü sohbet uygulamalarının birçoğunda VİP üyelik hizmeti bulunuyor olsa da çoğunun istediği aylık ücret oldukça yüksektir. Şimdi sizler de Azar’ın düşük ücretli VİP üyelik hizmetini satın alarak diğer kullanıcılardan daha avantajlı bir şekilde Azar’ı kullanmaya başlayabilirsiniz.

  • Azar VİP üyelik hizmetinin kullanıcılara sağladığı ilk avantaj eşsiz konum özelliğidir. Kullanıcılar VİP üyelik hizmetini satın aldıktan sonra eriştikleri bu özellikle bulundukları konumdan farklı bir konumda kendilerini gösterebilmektedir.
  • Sınırsız bölge seçimi özelliği ile Azar VİP üyeleri 29 bölge seçeneği arasından istedikleri bölgeleri seçerek eşleşmeler yapabilmektedir.
  • Kullanıcılar otomatik olarak aktarılan kullanıcı adlarını beğenmedikleri takdirde kullanıcı adlarını VİP üyelik hizmetinden yararlanarak değiştirebilmektedirler.
  • Çoğu görüntülü konuşma uygulaması ön kamera ile konuşmaya izin verse de Azar VİP üyeleri için arka kameradan da konuşmaya izin vermektedir.
  • VİP rozeti Azar VİP üyeliklerinde kullanıcı fotoğrafının yanında gözüken bir rozet olup kullanıcıların daha avantajlı hale gelmesini ve dikkat çekmesini sağlamaktadır.
  • Ücretsiz uygulamalarda can sıkıcı bir hal alan reklamlar Azar VİP üyelerinde gösterilmemektedir.

This entry was posted in Sohbet and tagged . Bookmark the permalink.